Czech Tour v Průhonicích

28.3.2015

24 hráčů přijelo do Průhonic zmapovat svou formu před blížícím se mezinárodním Czech Open.

Desetičlenné startovní pole mužů doplnily i 4 ženy a díky uplatněným handicapům společně sehráli vyrovnaný turnaj.  Tuto smíšenou kategorii suverénně ovládla Zuzka Kubáňová (bez handicapu), když ve finále zdolala Michala Horáčka už před tenisem. V utkání o 3.místo zvítězil po velkém boji Jirka Kocánek nad Jirkou Egermaierem.

Velmi kvalitně obsazená seniorská kategorie (10 hráčů) vyvrcholila vyrovnaným a už po několikáté opakovaným finále mezi Jardou Náhlovským a Tomem Kubáněm. Úspěšnější byl tentokrát Jarda, v utkání o třetí místo porazil Milan Stupavský Rudu Krajče.

Areál WILSON v Průhonicích potvrdil své přednosti kompaktním uspořádáním sportovišť na malém prostoru pod jednou střechu, i chybějící gastronomické zázemí se nám snad podařilo úspěšně nahradit vlastními silami.

Po dubnovém mezinárodním turnaji VYDIS GROUP Czech Open v pražském STEPU bude pokračovat národní série 16.5. v jabloneckých BŘÍZKÁCH. Pro pořádání červnového Czech Tour máme hned několik kandidátů, prvním je pražský HECTOR, druhým východočeský BR v Rychnově nad Kněžnou a třetím nově Plzeň.

O místě konání vás budeme včas informovat.